Ciekawy seks

Dla wielu osób zestawienie nudny seks jest czymś zupełnie nienormalnym. Jak nudne może być coś, co przynosi ludziom tak dużą satysfakcję? Okazuje się natomiast, że seks ma możliwość być nudny.

Jeżeli już latami uprawia się go z tym samym partnerem i w taki sam sposób, to nie w każdej sytuacji musi on być taki, jakiego aby się oczekiwało. Tym bardziej że wielu ludzi, wręcz takich, którzy kochają się tradycyjnie, miewa erotyczne fantazje. W takich bardzo często pojawiają się bicze do bondage czy inne akcesoria i tajemniczym przeznaczeniu. Taki seks na pewno nie jest nudny.
Dla kochających się osób i takich, którym zależy na bliskości, pokonanie nudy w łóżku nie powinno przynieść większego problemu. Ważne jest jednakże, aby prace w tym kierunku chciały wyprodukować obie strony. Bo tylko wtedy do sytuacji łóżkowych można wprowadzić koraliki i kulki analne. Zabawki takie muszą być zaakceptowane przez obie strony. Jedynie wtedy seks może być udany. O ile ktoś do wykorzystania takich gadżetów będzie się zmuszał albo zrobi to dlatego, że partner tego oczekuje, to taka sytuacja nie będzie korzystna. Zabawki erotyczne powinny pojawić się w sypialni jedynie wtedy, kiedy wolą tego obie strony w związku. Na podobnej zasadzie powinny być używane korki analne. Dzięki erotycznym zabawkom życie intymne ma możliwość być lepsze. Przekonało się o tym dużo osób, które od czasu do czasu bawią się w ten sposób. Bo sięgnięcie po takie gadżety nie wiąże się z tym, że trzeba ich używać za każdym razem. Ma to być wynik aktualnych wymagań i chęci, a nie presji i przymusu.

Zobacz również: stymulatory łechtaczki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s